Old Street Studio With Washer And Dryer

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Old Street Studio With Washer And Dryer Λονδίνο 30 τ.μ. Είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 2 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 4 χλμ. από το Ρίτζεντς Παρκ. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Σ' αυτό το διαμέρισμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τη Γέφυρα του Λονδίνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Στάδιο Emirates απέχει περίπου 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Ο σταθμός του μετρό Old Street και ο σιδηροδρομικός σταθμός του Χόξτον απέχουν 450 και 850 μέτρα αντίστοιχα από το Old Street Studio With Washer And Dryer.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Old Street Studio With Washer And Dryer Λονδίνο
Shoreditch Pad Bright & Airy
Τιμή μόνο για κινητά

Shoreditch Pad Bright & Airy

9.0
Άριστο 13 σχόλια
94 μ από το κατάλυμα
Τιμή μόνο για κινητά

" Best Value Private Flat In Hoxton Shoreditch "

9.0
Άριστο 3 σχόλια
293 μ από το κατάλυμα
Premium 2-Bedroom Flat With Lift & Private Balcony In Farringdon, London
Τιμή μόνο για κινητά

Premium 2-Bedroom Flat With Lift & Private Balcony In Farringdon, London

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
537 μ από το κατάλυμα
USD 715 USD 644
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Old Street
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Old Street Studio With Washer And Dryer;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Old Street Studio With Washer And Dryer περιλαμβάνουν Μουσείο Βικτόρια και Άλμπερτ, Βρετανικό Μουσείο καθώς και Στάδιο Έμιρεϊτς.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Old Street Studio With Washer And Dryer;
      Η τιμή κράτησης στο το Old Street Studio With Washer And Dryer θα είναι 151£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Old Street Studio With Washer And Dryer;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Old Street Studio With Washer And Dryer περιλαμβάνουν Wenlock Cafe και Bodean's BBQ και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 30 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Old Street
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Old Street Studio With Washer And Dryer Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο